Nasze dzieci z grup 5,6–letnich oraz z Przedszkola „Słoneczko” wzięły udział w tenisowych rozgrywkach w ramach zakończenia rocznych zajęć w tenisa ziemnego. Nasi trenerzy tenisa Pan Sławek i Pani Maria wraz z całą drużyną Szczecineckiego Towarzystwa Tenisowego zorganizowali stacje sportowe. Pod czujnym okiem pomysłodawcy i kierownika sportowego zamieszania Pana Józka Sz. nasze dzieci dzielnie ćwiczyły, wykazywały się umiejętnościami sportowymi, społecznymi i dużą determinacją. To był wyjątkowy czas pełen sportowych wrażeń, zabaw i niespodzianek:
- rejs statkiem, ognisko, dmuchane zamki i dyplomy na pamiątkę.
Teren : Szczecinecki Park - Bismarck. Piękny czas dla najmłodszych.
.