Z dniem 1 stycznia 2019r.

Dzienna stawka żywieniowa wynosi: 10zł

Zgodnie z harmonogramem postępowania rekrutacyjnego, przyjmowanie wniosków do Przedszkola Niepublicznego Miś w Szczecinku rozpocznie się dnia 2 marca 2020 roku i będzie trwało do dnia 31 marca 2020 roku do godziny 15:00.

REKRUTACJA 2020/2021

Szanowni Państwo, Ci którzy nie zdążyli złożyć wniosków, informujemy, że rekrutacja do Przedszkola Niepublicznego "Miś" będzie odbywać się drogą elektroniczną. Komplet dokumentów prosimy przesłać na adres mailowy: przedszkolemis.szczecinek@wp.pl

Kryteria oraz warunki przyjęcia do Przedszkola Niepublicznego "Miś" w Szczecinku

Podstawa prawna:

Ustawa z dnia 14 grudnia 2016r. o zmianie ustawy o systemie oświaty oraz niektórych innych ustaw

Rozporządzenie Ministra Edujacji Narodowej ( Dz. U z 2018 poz 996, 1000,1290,1669, 2245 )

Do pobrania - MIŚ

Do pobrania - MIŚ Krono:

Przypisy końcowe:

1. Dane osobowe kandydatów przyjętych do przedszkola, zgromadzone w celu postępowania rekrutacyjnego są przechowywane nie dłużej niż do końca okresu w którym dziecko uczęszcza do placówki.
  2. Dane osobowe kandydatów nieprzyjętych zgromadzone w celach postępowania rekrutacyjnego są przechowywane w przedszkolu przez okres roku.

Kontynuacja wychowania przedszkolnego

Rodzice dzieci uczęszczających do Przedszkola Niepublicznego „Miś”, składają na kolejny rok szkolny Umowę o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w terminie od 02.03.2020 do 13.03.2020 roku.