×
Przedszkole Niepubliczne Integracyjne "MIŚ"

OŚWIADCZENIA

Drodzy Rodzice/Opiekunowie,

W związku z otwarciem placówek oświatowych, informujemy, że od dzisiaj tj.

18 maja do 20 maja 2020 r. do godziny 13:00, przyjmujemy zapisy do przedszkola na najbliższe tygodnie. Na podstawie Państwa zgłoszeń oraz kryteriów kolejności przyjęcia dziecka stworzymy listę i powiadomimy telefonicznie.

Zgłoszenia prosimy przesyłać przesłać na adres e-mali przedszkola: przedszkolemis.szczecinek@wp.pl lub jeśli ktoś nie ma możliwości prosimy o tel. : 94-37-432-31/725-502-560 .

Rodzice, którzy wyrażą wolę korzystania przez dziecko z usług przedszkola w czasie epidemii zobowiązani są wypełnić i dosłać drogą elektroniczną lub na terenie placówki poniższe dokumenty: 

 

 

Ilość miejsc w grupach zostaje ograniczona do 14 dzieci. Priorytetem jest dla nas przyjęcie dzieci, którym rodzice ze względów zawodowych nie są w stanie zapewnić opieki.

Jeśli rodzic jest w stanie zapewnić opiekę dziecku to nie powinien go posyłać do placówki.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

Drodzy Rodzice bardzo prosimy o zapoznanie się z wytycznymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego z niżej podanego linku.

 

https://www.gov.pl/web/edukacja/wytyczne-gis-otwarcie-przedszkoli?fbclid=IwAR3MfuWja6Y2NMu5BYvffh0rX03dz_ZI81qEIlgMDArjnhB29U35E340EOg

 

UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

Aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.